טיולי השיט שלנו

טיול שייט לראש הנקרה:
בשייט מהיר נשוט לאורך החוף הצפוני לכיוון האיים הנמצאים בשמורת הים של אכזיב תוך תצפית על האזור כולו. נעבור ליד ספינת חיל הים במקום עגינתה ונתקרב לצוק הלבן ולמערות ראש הנקרה ככל שהים יאפשר. משם נמשיך בהפלגה כ – 1000 מ' לכיוון דרום מערב ונבצע תצפית על רכס סולם צור, במידה ותהיה ראות טובה נוכל לראות את צור ,צידון וכפרי החוף בדרום לבנון. בדרכנו חזרה נעבור לא רחוק ממועדון הים התיכון ,פארק אכזיב ומדינת אכזיב.


-בהתאם לאישור הצבא.

משך טיול השייט 40-50 דקות (בהתאם למצב הים).
טיול שייט לאי האהבה ואיי אכזיב:
האיים הממוקמים מערבית לחוף אכזיב (כ-1000 מ' מהחוף) הינם אטרקציה עקב מיקומם והסיפורים על עברם: טביעתם של כלי שייט, מקור השם והפאב שהיה פעיל עליהם. בטיול השייט ניתן לבצע תצפית על כל הגליל מערבי ,רכס סולם צור וגם על הר הכרמל.

משך טיול השייט 15-20 דקות (בהתאם למצב הים).
טיול שייט סובב נהריה:
בשייט מהיר נעבור לאורך חוף הרחצה ,טיילת והשכונות הדרומיות עד לגבולה של נהריה עם שבי ציון . תצפית על האזור מהים והמשך שייט מעט צפונה לכיוון השכונות הצפוניות. משם נחזור למעגן השייט בנהרייה.

משך טיול השייט 10 דקות.
טיול שייט לחומות עכו:

היציאה לטיול השייט מרציף השייט במעגן בנהריה, תוך כדי שייט מהיר לאורך החוף, תצפית על הטיילת ובתיה הנושקים לים של נהריה. בהמשך נעבור ליד שבי ציון, בוסתן הגליל ונגיע לסיבוב סביב חומות עכו. בתום הסיבוב נחזור בשייט מהיר למעגן בנהריה.

משך טיול השייט 40-50 דקות (בהתאם למצב הים).