צלילה בים תיכון

צלילות מודרכות בצפוןצלילה בים תיכון

חופי הים התיכון מספקים מראות עוצרי נשימה ומרגשים, ובין אתרי הצלילה המגוונים שבו ניתן למצוא שברי ספינות טרופות, מערות לצלילה, ריפים בעלי טופוגרפיה מרשימה ושפע בעלי חיים.
חלק ניכר מהאתרי הצלילה בים תיכון נגישים רק בסירה, ולצלילה מרהיבה כמו ראש הנקרה ניתן לצאת רק בצלילות מודרכות לאחר קבלת אישור בטחוני.

מועדון הצלילה מוציא קבוצות צוללים בכל הרמות לאתרי הצלילה בצפון, מלווים במדריך צלילה המכיר היטב את האתר. נחוץ להזמין מקומות מראש לכל אחד מאתרי הצלילה הנ"ל, לפחות יומיים מראש.

בנוסף ניתן לקבל במועדון שרותי השכרת ציוד צלילה, דחיסת מיכלי צלילה, לבצע צלילת היכרות וצלילת רענון ולחדש או לרכוש ביטוח צלילה.

מומלץ להתקשר ביום הצלילה לוודא שהצלילות מתקיימות ומצב הים מאפשר צלילה.

שעות הפעילות:
ימים א'-ה' 08:00-19:00
ימים ו', שבת וחג 08:00-17:00

טלפונים:
04-9511503, 04-9929334

צלילה ים תיכון
צלילה בצפון


צלילות מאורגנות

רענון צלילה

צלילת רענון

צלילת רענון מיועדת לצוללים מוסמכים בלבד. בארץ כל צולל כוכב אחד או שני כוכבים אשר לא צלל 6 חודשים או יותר, או צולל שאין ברשותו יומן צלילות חייב בצלילת רענון.

צלילת רענון

צלילות הכרות

צלילת הכרות

לאלה שאינם מוסמכים לצלילה, המועדון מציע צלילת הכרות, בה ניתן לחוות את הרגשת השקט והשלווה ואת עושר הדגה בזמן צלילה מתחת למים.

צלילת הכרות

אתרי הצלילה בים תיכון

צלילה ים תיכון

אתרי הצלילה שלנו נמצאים באחד המקומות היפים ביותר לצלילה לאורך חופי הים התיכון בישראל, עשירים בדגה ובצמחייה האופיינית לאזור.

צלילה ים תיכון
צלילות מאורגנות

צלילות מאורגנות

שרותי צלילה כלליים

שרותי צלילה

מועדון הצלילה מספק מבחר שירותים העומדים לרשות הצוללים במועדון הכוללים השכרת ציוד צלילה, מעבדת שירות ודחיסת מיכלי צלילה.

שרותי צלילה

לוח צלילות

צלילות מאורגנות ומודרכות

המועדון מציע מבחר צלילות מודרכות לאתרי צלילה באיזור. יש להזמין מקום, מומלץ יומיים מראש. לוח הצלילות המאורגנות לתקופה הקרובה מפורסם באתר.

צלילות מאורגנות ומודרכות
צלילות מאורגנות